Wesele

Romantyczna atmosfera

Ślub i wesele zapamiętacie na całe życie. Warto spędzić je w niebanalnym i romantycznym miejscu. Delikatne kolory, łagodne oświetlenie oraz stonowane dekoracje sprawią, że ten dzień pozostanie pięknym wspomnieniem – również dla Waszych gości.

Pełen komfort

Udane wesele powinno odbywać się bez ograniczeń – także czasowych. Organizując przyjęcie w lokalu Resident możecie liczyć na pełną swobodę. Jeśli macie oryginalny pomysł czy marzenie, które chcielibyście spełnić w dniu ślubu – opowiedzcie nam o nim. Dołożymy wszelkich starań, aby je zrealizować. Na Wasze życzenie możemy zorganizować również uroczystość zaślubin w ogrodzie lokalu Resident.

Wiemy, że poczucie komfortu jest jednym z najważniejszych elementów udanego przyjęcia. Dlatego do dyspozycji gości oddajemy dwie przestronne sale: weselną i biesiadną.

Sale Resident:

  • swobodna możliwość ustawienia stołów według potrzeb gości
  • duża przestrzeń przeznaczona na zabawę podczas wesela (do 200 osób)
  • romantyczny wystrój pomieszczeń
  • możliwość organizacji prezentacji multimedialnej czy karaoke
  • możliwość stworzenia bezpiecznego kącika dla dzieci

Zabawa do białego rana nie może obyć się bez wygodnych pokojów gościnnych, w których można odpocząć po hucznym przyjęciu. Więcej o apartamentach Resident przeczytasz tutaj.

Dbałość o szczegóły

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja ślubu i wesela zajmuje sporo czasu – szczególnie przyszłej pannie młodej. Dlatego chętnie polecimy zaprzyjaźnioną stylistkę fryzur i wizażystkę oraz pomożemy w wyborze:

  • oprawy muzycznej,
  • fotografa i kamerzysty,
  • florysty.

Z największą starannością pomożemy zorganizować jeden z najważniejszych dni w życiu. Zespół lokalu Resident będzie do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania przyjęcia, a nasza managerka będzie miała na wszystko oko. Bawcie się do rana. My zadbamy o resztę.

Pyszna kuchnia

W naszej kuchni wyznajemy zasadę: smacznie, zdrowo i tradycyjnie. Dania, które serwujemy są przygotowywane w oparciu o receptury dawnej polskiej kuchni i produkty od lokalnych dostawców. To sprawia, że potrawy, które pojawiają się na weselnym stole zachwycają gości smakiem oraz aromatem stanowiąc smaczne i syte posiłki.

Poprawiny

Kiedy emocje już opadną, a udane wesele zapisze się we wspomnieniach – przychodzi czas, aby spokojnie porozmawiać i nacieszyć się towarzystwem gości. Każdej parze młodej proponujemy organizację kameralnych poprawin w atrakcyjnej cenie.

 

Resident dane kontaktowe